Účetní mentoring, s.r.o. je mladá společnost zabývající se poskytováním účetních služeb a poradenstvím zejména pro začínající a menší podnikatele. Nabízíme také stejnojmennou službu účetní mentoring, která je určena těm, kteří si účetní a daňové podklady chtějí zpracovávat samostatně.

Budeme Vaším spolehlivým průvodcem v džungli účetnictví a daní. Vsázíme na profesionální a přesto lidský přístup ke všem klientům, kterým nabízíme služby k jejich spokojenosti.

Vize, poslání a hodnoty

Vizí společnosti je stát se partnerem pro začínající a menší podnikatele ze všech koutů ČR, a to zejména v poskytování komplexních účetních služeb, poradenství a účetním mentoringu. V průběhu roku 2016 by tak mělo v různých částech republiky vzniknout přibližně dalších 10 poboček, díky kterým budeme blíže svým klientům.

Naším posláním je pomáhat podnikatelům proniknout do problematiky účetnictví a daní tak, aby vnímali jejich provázanost s podnikáním a vypovídací hodnotu.

Účetnictví je životopis Vašeho podnikání. My Vás v něm naučíme číst!

Spolupráci s klienty a poskytování služeb stavíme na následujících hodnotách:

  • Zakládáme si na individuálním a lidském přístupu.
  • Veškeré výstupy a podklady Vám vysvětlíme srozumitelnou formou.
  • Spokojenost klienta je pro nás na prvním místě a zároveň naší odměnou za dobře odvedenou práci.
  • Jsme loajální a jednáme vždy v zájmu klienta.
  • Vážíme si Vaší důvěry, která je pro poskytování účetních služeb velmi důležitá. Zavazujeme se proto k naprosté mlčenlivosti a diskrétnímu jednání.
  • Důraz klademe zvláště na přesnost, správnost, flexibilitu a výsledný efekt, kterým je pro klienta především časová a finanční úspora.
  • Všechny naše služby poskytujeme a realizujeme striktně v rámci platné legislativy.

Garance

Přestože se při své činnosti soustředíme na detail a kvalitu poskytovaných služeb, i my jsme jen lidé a proto může nedopatřením dojít k chybě. Garantujeme však, že pokud dojde k účetní chybě z naší strany, uhradíme klientovy veškeré penále a pokuty, které mu případně budou kontrolními úřady nebo institucemi oprávněně předepsány k úhradě. Zároveň jsme také pojištěni k profesní odpovědnosti.

Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma!

Objednat konzultaci zdarma